İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.

İletişim Formu

Hult Business School


Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School Hult Business School

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi Boston, San Francisco, NY, London, Dubai, Shangai
  • Organizasyon Hult Business School
  • Konaklama Paylaşımlı Ev

ÖNEMLİ BİLGİLER

Hult Business School, dünyanın finans ve iş merkezlerinin kalbinde 6 ayrı kampüse sahiptir. Öğrenciler bir öğretim yılı içerisinde farklı kampüslerde eğitim alarak hem bulundukları ülkenin ve şehrin ticaret- finans altyapısını öğrenirler hem de birinci elden şehri deneyimleyebilirler.

Boston, San Francisco, New York, London, Shangai, Dubai her kampüs içerisinde ayrı "network" kurma şansı ve sektörünün ileri gelenlerinden ders alabilmek, birinci ağızdan deneyimlerini dinleyebilmek.Hult Business School, bir okuldan çok daha fazlası ve Finans, İşletme alanında teorik eğitimi pratik eğitimle harmanlayabileceğiniz dünya çapında ünlü ve prestijli bir okuldur.

Okulun eğitime yaklaşımı " Öğrencilerin sınıfta oturarak işi öğrenemeyeceği yönündedir" Bu yüzden öğrenciler gerçek firmalarla çalışarak öğrendiklerini deneyimlerler.

Hult Business Challege, kapsamında öğrenciler gerçek bir firmanın, güncel bir sorununu çözmek için görevlendirilirler. Dünya genelinde başarılı 100 CEO'ya sorularak oluşturulan bir mezundan neler istersiniz yaklaşımı ile, mezunlar- çabuk adapte olabilen düşünme yapısına, güçlü sosyal becerilere, etki edebilme, ortak çalışabilme gibi temel özelliklere sahip olması istenmiştir. İşte Hult Business School'un programları da bu bakış açısına göre hazırlanmıştır. Assaciation of MBA's Award for Innovation 2014 ödülüne sahip olmuştur.

Her öğrenci, kariyeri ile ilgili tek tek yönlendirilir ve doğru iş teklifini alması için profesyonel anlamda hazırlanılır.

150 farklı ülkeden öğrenci, 105 ayrı dil, 6 ayrı kampüs, 6 ayrı ülke, 6 farklı şehir.60 ayrı ülkeden 825 ayrı firmadan öğrencilere iş teklifi. 

Öğrenciler aynı zamanda çift diploma programlarına katılabilirler.


Lisans Programları İçin :

Transkript

Akademik referans

IELTS 6.0 veya TOEFL 80 skora sahip olmak gerekmektedir.

SAT / ACT test sonucu zorunlu değildir.

Niyet Mektubu ( 400- 500 kelime arasında) veya kendinizi anlatan video (2-5 dk)

Yüksek Lisans Programları İçin :

Lisans Diploması ya da halen öğrenci iseniz öğrenci belgeniz

Transkript

Akademik veya işyerinde referans

Profiency düzeyinde İngilizce

Niyet Mektubu ( 400- 500 kelime arasında) veya kendinizi anlatan video (2-5 dk)

Mülakat

KONUM