+90 216 347 00 42
Login / Register

İngiltere’de Dil Eğitimi

London-England

İngiltere, İngilizce eğitimde şüphesiz ilk akla gelen ülkelerden gerek ülkemize yakınlığı gerekse aksan yapısı ile çoğu öğrencinin tercihi. Dinamik hayat temposu ve kültürel, sanatsal yönleri ile dünya metropollerinin başında gelen başkent Londra ile çoğu öğrencinin, turistin dikkatini fazlasıyla çekmektedir.  Güncel ve sürekli gelişen eğitim sistemleri ile eğitimin İngilterede bir endüstri olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Her yıl onbinlerin üzerinde öğrenci bu ülkeye dil eğitimi almak ya da akademik eğitimini tamamlamak için gitmektedir. İngilterede dil eğitimini tercih edecekler öğrenciler muhakkak ki “ keşke daha önce buraya gelseydim” diyeceklerdir. İngilterenin her konuda öncü ve emsalsiz yaklaşımı ile ülke olarak da fenomen olduğunu söyleyebiliriz. Dil okuluna katılan öğrencilerin çalışma hakkı bulunmamaktadır. Çalışma izinleri sadece üniversite, master, MBA ve doktora öğrencilerine açıktır.

  icon-saving-money   FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Peki okul seçimimizi nasıl yapmalıyız ?

  • Her okulun başlangıç tarihleri farklılık göstermekle beraber çoğunlukla her pazartesi başlayan dil programları yansıra belli dönemlerde başlayan akademik dil programları da bulunmaktadır. Bu noktada kursa başlamak istediğiniz tarihleri iyi belirlemek gerekir.
  • Nasıl bir okulda eğitim almak istediğiniz önemlidir, materyaller ve bina konforu ve etkinlik açısından zengin okullar olduğu gibi butik eğitim veren okullar ya da üniversitelerin verdiği dil kursları da bulunmaktadır.
  • Okulların akreditasyonları British Council & English UK tarafından verilmektedir ve Equals, Baselts vb. kurumlara üyelikleri de yetkinlik ve kalite seviyesini arttırmaktadır.

Dil Programları Nelerdir ?

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS veya TOEFL Hazırlık, Hukuk İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Özel Dersler – Birebir İngilizce Dersleri, Ortayaş üstü Programlar, Yaz Okulları, English Plus (özel ilgi alanlarına yönelik kombine programlar )CELTA & DELTA sertifika programları, diploma programları, üniversite veya master öncesi dil eğitimi, foundation programları arasından size en uygun programı beraber belirliyor olacağız.

 

 

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.