İngilizce
16 yaş ve üzeri.
İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.

İletişim Formu

St. Giles / Vancouver


St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver
St. Giles / Vancouver

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi Vancouver / Britanya Colombia
  • Programlar Genel, Cambridge Sınavına Hazırlık, IELTS, İş, Üniversite çalışmaları için ingilizce
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri.
  • Sınıflar Maksimum 12 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

ÖNEMLİ BİLGİLERGeneral   English 
İngilizce öğrenmek  ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General  English programında haftada 20 ve 28 ders olarak Genel İngilizce eğitimi  verilir.
Cambridge Examination Preparation
Cambridge Sınavlarına özel hazırlık olup haftada 20 ve 28  ders ingilizce eğitim verilir. Maksimum 13  hafta eğitimle sınırlıdır. Sınavlara katılabilmek için, FCE - B1  (Intermediate) / B2 (Upper Intermediate), CAE - B2 (Upper Intermediate) / C1  (Advanced)
CPE - C1 (Advanced) / C2 (Proficient) bu seviyelerinde olmak  gerekiyor.
    
IELTS Preparation
IELTS Sınavlarına  özel hazırlık olup haftada 20 ve 28   ders ingilizce eğitim verilir.   Katılımcıların ingilizcesinin Minumun   B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmetedir.
TOEFL Preparation
TOEFL Sınavlarına  özel hazırlık olup haftada 20 ve 28   ders ingilizce eğitim verilir.   Katılımcıların ingilizcesinin Minumun   B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir. Program  süresi  sadece 6 haftadır. 
TOEIC Preparation
TOEIC Sınavlarına  özel hazırlık olup haftada 20 ve 28   ders ingilizce eğitim verilir.   Katılımcıların ingilizcesinin Minumun   B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir. Eğitimin  süresi  sadece 4 haftadır. 
Business English
İş İngilizcesini  geliştirmelerine yardımcı olan oldukça yoğun bir kurs programıdır. 28 ders  olarak verilmektedir. Katılımcıların ingilizcesinin Minumun  B1 (Intermediate) seviyesinde olması  gerekmetedir. Eğitimin süresi  sadece 4  haftadır. 
General Engilish plus Engilish for University Studies
Sabahları haftada 20  ders Genel İngilizceye öğleden sonra haftada 8  ders Üniversite çalışmaları için eğitim  verilmektedir.  Katılımcıların  ingilizcesinin Minumum B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir.  Program minimum 4 hafta, maksimum 12 hafta sürmektedir. 

KONUM