İngilizce
16 yaş ve üzeri.
İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.

İletişim Formu

OHC / Boston


OHC / Boston
OHC / Boston
OHC / Boston
OHC / Boston
OHC / Boston
OHC / Boston
OHC / Boston
OHC / Boston

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi Boston / Massachusetts, Amerika
  • Programlar Genel İngilizce, Executive(İş) İngilizcesi, TOEFL
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri.
  • Sınıflar Maksimum 16 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

ÖNEMLİ BİLGİLERGeneral  English  F1 Visa

Daha yüksek seviyelerde, İngilizce konuşulan bir ortamda dil becerilerinize güvenerek çalışmanıza olanak sağlayacak becerileri geliştirmeyi amaçlıyoruz.
Kalifiye ve deneyimli öğretmenlerimiz, İngilizce dilbilgisini kullanma yeteneğinizi geliştirerek tüm dili yönetebilmenizi sağlar. Telaffuz sesinizi daha doğal ve daha kolay anlayabilecekler.İngilizce öğrenmek ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General English programında haftada 20 ders eğitim verilir.


Executive English

OHC New York merkezi, sizi uluslararası iş dünyasında ustaca iletişim kurmaya hazırlamak için özel olarak tasarlanmış Executive İngilizce kursları sunmaktadır. Kurumsal ve iş profesyonelleri için, birebir öğrenimden, 6'sı küçük gruptan ve şirketler için özel olarak hazırlanmış kapalı kurslardan, OHC'den veya kendi iş yerinize kadar esnek, özelleştirilmiş seçenekler sunan dil hizmetleri sunuyoruz.


TOEFL Exam Preparation

Dünya çapında üniversiteler, kolejler ve işletmeler tarafından tanınan TOEFL iBT'nin başarılı bir şekilde tamamlanması, profesyonel ve akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Programımız okuma, dinleme, konuşma ve yazma üzerine odaklanmaktadır. Sık uygulama testleri ilerlemenizi ölçecek ve sınavın formatı ve zamanlaması konusunda rahat olmanızı sağlayacaktır. En yeni materyal ve teknolojiyi küçük bir sınıf ortamında kullanarak, bu program size hedeflerinize ulaşmak için gerekli araçları ve güveni verecektir.

Tüm TOEFL hazırlık eğitmenlerimiz, öğrencileri yeni TOEFL sınavına nasıl hazırlayacakları konusunda eğitilmiş ve iBT TOEFL seminerlerine katılmıştır. Öğrencilerimizi, ESL dünyasındaki en önemli standart testlerden biri ile gerçekleşen değişimler hakkında güncel tutmak için çalışıyoruz.

KONUM