İngilizce
16 yaş ve üzeri.
İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.

İletişim Formu

Eurocentres / Lunenburg


Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg
Eurocentres / Lunenburg

GENEL BİLGİLER


 • Kurs Merkezi Lunenburg / Atlantik Kanada
 • Programlar Genel, Yoğun, İş, Kültürel Etkinlik Programı, IELTS
 • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri.
 • Sınıflar Maksimum 14 kişilik
 • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

ÖNEMLİ BİLGİLERGeneral / Intensive English

Genel İngilizce kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve İngilizce konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Seyahat etmek, yeni arkadaşlar edinmek ve rahatça İngilizce iletişim kurmak istiyorsan bu yenilikçi kursu bir dene ve eğlenirken nasıl hızlı bir gelişim kaydedebileceğini görmeye hazır ol. 

Genel İngilizce haftada 20 ders, Yoğun ingilizce 25 ve 30 ders ingilizce eğitim vermektedir. 


Business English

Uzman İş İngilizcesi sınıflarımız ile uluslararası bir ortamda iş yapmak için en iyi hazırlığı vermekteyiz. Dersler iş İngilizcesi becerilerini kelime bilgisi, tartışmalar, durum çalışmaları ve rol-oyunları ile odaklanma yoluyla bütünleştirmektedir. İş İngilizcesi iletişim becerileri toplantılar, müzakereler, sunumlar, telefon ve e-posta, mektup ve notlar yazmayı içerir.


Culturel Activitiy Programme

Uzman İş İngilizcesi sınıflarımız ile uluslararası bir ortamda iş yapmak için en iyi hazırlığı vermekteyiz. Dersler iş İngilizcesi becerilerini kelime bilgisi, tartışmalar, durum çalışmaları ve rol-oyunları ile odaklanma yoluyla bütünleştirmektedir. İş İngilizcesi iletişim becerileri toplantılar, müzakereler, sunumlar, telefon ve e-posta, mektup ve notlar yazmayı içerir. Haftada 25 ders iş ingilizcesi eğitimi verilmektedir. 

İngilizceyi azami 14 öğrencili düzenli sınıflarımızda, her hafta 20 ders alarak öğreneceksiniz. Nitelikli eğitmenlerin rehberliğinde ve gerçek hayattan alınma sayısız örnek ve mültimedya aracıyla iletişim için hızla sağlam dil becerileri geliştireceksiniz. En iyi tarafı: İngilizce becerilerinizi hemen uygulayabilirsiniz. Yarım program - Haftada 3 öğleden sonra aktivitesi ve 1 hafta sonu gezisi 

Tam program - Haftada 5 öğleden sonra aktivitesi ve 1 hafta sonu gezisi 2 haftalık programda bir hafta sonu gezisi bulunur. 3 haftalık programda iki hafta sonu gezisi bulunur. Örnek aktiviteler: 

 • Greenwich & Riverboat turu
 • West End Theatre gecesi
 • Madame Tussauds
 • Londra Hayvanat Bahçesi
 • Eltham Sarayı
 • Londra Kulesi
 • Emirates teleferiği
 • Doğa Tarihi Müzesi
 • Londra Zindanı
 • Olimpiyat Stadı

Artık geriye sadece hoşlandığınız etkinlikleri seçmek kalıyor; program haftadan haftaya küçük farklılıklar gösterebileceğinden, bu seçim yerinde yapılacaktır. İstediğiniz zaman ek etkinliklere de kaydolabilirsiniz. Haydi gidelim! 


IELTS

IELTS genel anlamda dinleme, konuşma, okuma ve yazmayı akademik anlamda test eder. Üniversite eğitiminiz için gerekli becerileri öğrenin: metin işleme, konferans ve seminerleri anlama ve akademik anlamda tartışmada yer alma. Bu dersler süresince hedefiniz olan puana ulaşmanızı sağlamanız için çok sayıda IELTS Akademik yazma becerileri gibi çok sayıda IELTS alıştırmalarına ve sınav becerilerine odaklanmış rehberlik alacaksınız.  Haftada 25 ve 30 ders IELTS ingilizce eğitimi verilmektedir. KONUM