Black Friday Kampanyası - % 50 İndirimle Yurtdışında Eğitim

Yurtdışı eğitimde kaçırılmayacak fırsat, % 50 indirimle, okul ücretinizin sadece yarısını ödeyin !!!

Kampanya Son Tarih : 23 KASIM 2018

Kampanya LSI dil okulunun Amerika'da :

San Diego, San Francisco, Boston, New York, 

Avustralya'da :

Brisbane dil okulunda geçerlidir.


Kanada Vizelerinde Parmak İzi Alımı Başladı

Ağustos 2018 itibariyle, Kanada vize başvurularında artık parmak izi verilmesi gerekecek.

Tüm vize başvurularında geçerli olan bu uygulama ile kişiler, biyometrik verilerini paylaşmış olacaklar.Daha öncesinde hazırlanan dosyaların dosya ya da online sistemle ulaştırılması yeterli idi. Şimdi 12 yaş üstü başvuranları parmak izi vermesi zorunlu hale gelmiştir. Randevular ortalama 1 - 2 hafta içerisinde verilmektedir. Başvurunuzu hızlı bir şekilde yapılması için bize ulaşmanız yeterli.

Dünya'nın en iyi Turizm ve Otelcilik Okullarından Burs İmkanı

Cesar Ritz, Swiss Hotel Management School, IHTTI, HIM , Culinary Arts Academy gibi dünyanın ileri gelen prestijli okulları öğrenci adaylarına burs imkanı sunmaktadır.

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Malta'da Öğrenciler İçin Çalışma İzni Resmileşti !

Malta'da eğitim almak isteyen öğrenciler, alınan yeni karar sayesinde 90 gün ( 12 haftanın) üzerinde eğitim alıyorlarsa eğer çalışma izni alabilmektedirler. AB dışından gelen öğrenciler part-time / yarı zamanlı olarak çalışma hakkı elde edebilecekler.

Bu sayede Malta'ya gelen öğrencierin daha uzun süreli eğitim alması hedeflenmektedir. Aynı zamanda öğrenciler D tipi Ulusal vizeyi kullanabilecek veya yüksek lisans programlarına geçişleri de daha rahat olacaktır.

Sistem, çalışma iznini iyi niyetle kullanmak isteyen öğrencileri kapsamaktadır ve öğrencileri verilerinin ortak tabanda tutulacağı bir sistem oluşturulmaya çalışılmaktadır.